06 Eylül 2013
Yorum Yap
#1997253

Samsung Servis Garanti Kapsamındaki Bilgisayarımdan Yüksek Ücret İstiyor!

30 nisan 2011 tarihinde Vatan Bilgisayardan Samsung dizüstü rf511 i5 işlemcili bilgisayar almış bulunmaktayım. Almış olduğum bilgisayarın garanti kapsamı içerisinde Lcd panel ve yazılımdan dolayı 2 defa servise götürmek zorunda kaldım. Personelin müşteri ile nasıl ne biçimde ilgileneceğini ve müşteriye nasıl davranılacağını bilmediğini müsaade ettim.


Yapmış oldukları bilgisayarın sorunlarını gidermediklerini aynı arızanın garanti süresinin bitimine müteakip tekrar ettiğini 505 TL tarafıma masraf çıkararak tamir edilebileceğini bildirildi. Ben bir öğrenci olarak yapmış oldukları adına hizmet dedikleri şeyden memnun değilim. Ürünün garanti kapsamında yapılmasını istiyorum.

Hasan Hasan 122 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler