25 Temmuz 2014

Samsung Servis Fahiş Ücret İstedi!

29/12/2011 tarihinde 1520,00 tl'ye aldığımız Samsung 106 ekran televizyonun ekran arızalanmıştır.Çağrı merkezi aranmış bunun doğrultusunda ilgili servis yönlendirilmiştir.Evimize gelen servis görevlisi TV'ye hiç bakmadan bize bilgi vermeden tv götürdü alıp gitmiştir.24 saat sonra bizi arayıp ekranın değişmesi gerektiğini ve 1470,00 TL ücret istemişlerdir.Biz zaten tv'yi 1520,00 tl'ye aldık bu kadar abartı bir fiyat olamaz.Ayrıca servis yetkilisi bizden 30 TL nakliye ücreti almıştır(tv'yi almaya geldiğinde bunu belirtmemişti)tv'de hiç bir şekilde kullanım hatası,deforme yoktur.Yani tüketici hatası bulunmamaktadır.Bundan sonra asla Samsung marka ürün kullanmayacağım.

Zeynel 2.112 Okunma

Cevaplar

 • Zeynel30 Ağustos 2014

  şikayetimin üzerinden 1 ay geçti ama sonuç yok.İLGİLİ SERVİSTEN SONRA TEKRAR SİZİN YÖNLENDİRDİĞİNİZ BAŞKA BİR SERVİSE Ç.KALE UĞUR ELEKTRONİĞE TV'Yİ GÖTÜRDÜK.ÜZERİNDEN 1 AY GEÇTİ ARAYAN SORAN YOK.EN SONUNDA KENDİM SERVİSE GİTTİM TV İLE İLGİLİ İSMİME DÜZENLENEN HİÇBİ GİRİŞ YOK NASIL OLMAZ DEDİM BİZ HEMEN ARAŞTIRIP SİZE BİLGİ VERELİM DEDİLER ARADAN 1-2 SAAT GEÇTİ AMA KİMSE DÖNÜŞ YAPMADI HEMEN TEKRAR SERVİSE GİTTİM TV ORTADA YOK SANIRIM GELİBOLUDAKİ SERVİSTE DEDİLER BİLGİ ALIP TEKRAR SİZE DÖNELİM DEDİLER HALA SES SEDA YOK.BU NASIL Bİ SORUMSUZLUK REKLAM YAPIYOSUNUZ AMA ÜRÜNDE PROBLEM ÇIKINCA SESİNİZ ÇIKMIYO BU NASIL İŞ AHLAKI,NASIL Bİ SORUMSUZLUK ANLAMIŞ DEĞİLİM.

 • Zeynel05 Ağustos 2014

  yönlendirilen servise televizyon verilmiş olup 2-3 günlük bir zaman geçmiştir fakat ilgili servisten tarafımıza dönüş olmamıştır.

 • Samsung Temsilcisi29 Temmuz 2014

  2588967 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi25 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön