12 Haziran 2018
Yorum Yap
#10551385

Samsung Servis Buzdolabını Kaynar Su Dökerek Tamir Etti!

14.02.2012 tarihinde aldığım; Samsung buzdolabım (model rt60ksrsl1-xtr serino y4wc4adc200069) arızalandı. 25.06.2015 de yetkili servis geldi. Evde servis personelini yaşlı babam karşıladı. Servis personeli, arızalı olduğunu ifade ettikleri ısı tüpünü değiştirmek için sıcak su ısıttırdı ve kaynar suyu buzdolabına döktü. Yaşlı insanları kandırmak, arızayı çözüyor görünümü altında, ilerde daha başka arızaların oluşması için zemin hazırlamak, Samsung gibi global bir firmaya yakışmıyor. O an için arıza çözülür gibi oldu. Ancak buzdolabının PVC iç kaplamasında deformasyon ve kabarmalar oluştu. Ve nihayet geçtiğimiz günlerde bütünüyle bozuldu. Servis tekrar çağrıldı. Servis sorunu tam olarak bulamadı. Sistemde gaz kaçağı meydana getiren bir nokta olduğu, yeni gaz dolumu yapılsa dahi, çalışmasının garanti edilemeyeceği ifade edildi. Bizde buzdolabını çöpe attık. Teşekkürler Samsung.

Özgür Özgür 2.426 Okunma

Cevaplar

  • Özgür13 Haziran 2018

    Sayin Samsung Yetkilisi, Bu durumu, yaşadığımız olayları zaten bildirdim. Servisinizden değil (zaten onlar buzdolabını bu hale getirdi) merkezinizden mühendislerin gelerek, yerinde buzdolabını incelemesini istedim. Ancak hichirine olumlu dönüş yapılmadı. Bu vakutten sonra Sizden ne cevap geleceği umrumda değil. Umarım pazar payınızı hızla kaybedersiniz. Bende dahiyane tamirat-servis yönteminizi kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğim.

  • Samsung Temsilcisi12 Haziran 2018

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler