20 Ocak 2014 #2244006

Samsung Servis Bilgisayarımın Klavye Arızasını Gidermiyor!

Samsung marka dizüstü bilgisayar aldım. Bilgisayarın çok sıklıkla kullanılmayan "<" tuşu arızalandı. Garanti süresi bitmediği için Simge Yetkili Servise başvurdum. Ancak garanti kapsamında olmadığı için ücret istediler. Samsung Türkiye de ürününün arkasında durmadı. Çok sıklıkla kullanılan tuşlarda sorun olmaması, ayrıca arızalı tuşta herhangi bir darbe, çizik olamaması hiç dikkate bile alınmamıştır.


Büyük bir firma olarak bildiğimiz Samsung firması, küçük bir tuş arızasını bile giderememesi (ücret istemesi) büyük hayal kırıklığı yaratmıştır. Bundan sonra samsung ürünlerinden uzak duracağım.

Ramazan 103 Okunma

Cevaplar

 • Ramazan23 Ocak 2014

  Samsung Türkiye firması, müşteri memnuniyeti açısından zayıf yetersiz bir firma. Ürünlerinin arkasında durmuyorlar. Eğer samsung marka bir cihaz alacaksanız, bozulmaması için dua edin. Çünkü, Samsung Türkiye ve yetkili servisleri, cihazın kesinlikle kullanıcı hatasından bozulduğunu söylüyor.

 • Ramazan22 Ocak 2014

  Samsun firmasını büyük firma olarak tanıyordum ama yanılmışım. Küçük bir arızayı bile gidermekten yoksunlar. Demek ki müşteri memnuniyeti anlayışları bu kadar. Diz üstü bilgisayarımın tek tuşu arızalandı. Tuşun hor kullanıldığına dair veya üzerine herhangi bir darp cisim çarpması sonucu bir hasar emaresi bulunmamasına rağmen kullanıcı hatası olarak tanımlanıyor. Bundan sonra öncelikle Samsung Türkiye firması uluslararası şikayet edeceğim. Samsung Electronics Co., Ltd. 'ye şikayet edeceğim. Ayrıca, tüketici mahkemesinde de hakkımı sonuna kadar arayacağım.

 • Samsung Temsilcisi22 Ocak 2014

  Sayın ilgili, Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır. Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi20 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön