04 Ağustos 2014

Samsung Servis Anlayışı Sıfır!

Kurulumun "kesin" yapılacağı söylenen gün sabahtan akşama kadar bekledim, servisi de Samsung merkezi de her aradığımda sürüncemeye bırakıldım ve neticede akşama kadar asker etmelerine rağmen gelen giden olmadığı gibi araya hafta sonu girdiği için müsait olamayacağım hafta içine kaydı... Yaşatılan rezilliklerin haddi hesabı yok, yaptığım telefon görüşmelerinin dinlenmesini istedim, Samsung'un hiç bir ürünü bir daha benim evime giremez!

Yıldıray 1.521 Okunma

Cevaplar

 • Yıldıray14 Ağustos 2014

  Israrlı aramalarım sonucu sözkonusu günün gecesi saat 20:00 de gelip karanlıkta 23:00 e kadar uğraşıp iyi niyetli servis elemanı tarafından kuruldu çok şükür cihaz. Ancak Samsun'daki servise servis'e daha önce söylediğim gibi Allah düşürmesin, ayrıca şikayetim sonrası arayan Samsung'un çözüm anlayışı da tam evlere şenlik; onlara göre herhangi bir sorun yok, müşterinin başka işi gücü olamaz servisin kendisini lütfen aramasını bekleyecek! Saat kaç olursa olsun, mühim değil, başka işiniz gücünüz olamaz!!!

 • Samsung Temsilcisi11 Ağustos 2014

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımızı ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi11 Ağustos 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi04 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön