20 Şubat 2013

Samsung Sebzelik Üstündeki Cam Tuzla Buz Oldu!

Mart 2012'de aldığımız Samsung Buzdolabının sebzelik bölmesi üstündeki camı durup dururken kırıldı. Görünce, önce buzlanma yaptığını sandım fakat parmağımla dokunduğumda küçük parçalar halinde cam döküldü. Üstüne hiç bir şey koymamıştık.

Sıcak bir yemeği dahi ancak soğuduğunda buzdolabına koyuyoruz. Samsung çağrı merkezini aradım ve arızayı 4130833466 numara ile kaydettirdim. Yetkili, bu kırılma ile ilgili bir çok şikayet alındığını, bir eksperin gelip buzdolabına bakacağını ve bu durumun makine arızası olup olmadığını tespit edeceğini söyledi.

Bugün ise bölgemizdeki Samsung servisi aradı ve daha görmeden "Cam kırılması garanti kapsamı dışıdır. Ücret ödeyeceksiniz." dedi. Bu şimdi nedir?

Ceren 190 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi22 Şubat 2013

    1644344 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön