16 Mart 2013 #1689776

Samsung Sağlam Buzdolabı Teslim Edemedi!

Kadıköy de yeralan gürşey elektronik Samsung bayiisinden satın aldığım buzdolabı; ilk seferde taşınırken düşürüldüğü için(yapılan açıklama bu) getirilmedi ikincide getirildi fakat yine vuruk çıktı, geri gönderildi üçüncü kez geldi ve servis raporuyla içinde ki gaz eksik olduğu tespit edilmiştir.


Bu şartlar altında ücretimi geri talep ettim fakat cevap negatif. 18. 03. 2013 itibariyle tüketici mahkemesine evraklarımla beraber başvuracağım. ayrıca tazminat davası için de gerekli başvuruyu yaptım, bu kadar ciddiyetsiz bir olayla karşılaşmadım ve bu konu yüzünden yeni evime taşınamadım.

Serhat 99 Okunma

Cevaplar

  • Serhat19 Mart 2013

    şikayetvar.com a durum ile ilgili detayları yazdıktan bir gün sonra sabah bayii öğleden sonrada merkez samsung dan aradılar, idari bişeyler başlatmak şartmış. 15 günde ulaşamadığım herkes 3-5 saat içinde aradı. aynı gün bozuk dolabı aldılar, ertesi günde paramı geri yatırdılar. sikayetvar.com a çok teşekkür ederim.

  • Samsung Temsilcisi18 Mart 2013

    1689776 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön