10 Nisan 2015

Samsung Paramızı Ödemiyor!

26 Aralık 2014 tarihinde ilk arıza kaydını oluşturduğumuz Buzdolabımız, tamir edilemediği için değişim sürecine girdi. Üç ay bekledikten sonra değişim yapılamayacağı söylenip para iadesine karar verildi. 2 ay önce gelip evden buzdolabımız alındı. Yaklaşık 20 gün önce arayıp IBAN numarasını zorla bildirdik. Ancak halen bir ödeme gelmediği gibi çağrı merkezini aradığımızda sizi aradık ulaşamadık ve kaydınızı kapattık gibi bir cevap aldık.

Abdullah 754 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah11 Nisan 2015

    Sayın Samsung Yöneticileri; Müşteri ile adeta dalga geçen bu otomatik cevabı lütfen göndermeyin Sadece buradaki şikayeti kapatmak maksadıyla verilen bu cevap beni saf yerine koyduğunuzu bana anlatmaya çabalıyor. Lütfen konuyu çözmeden buraya cevap yazmayın.

  • Abdullah11 Nisan 2015

    Dün çağrı merkezinden gelen bir telefon hepten öfkelendirdi beni. Yazdığım şikayet konuyu çok net açıklıyor olmasına rağmen hiçbir araştırma ve inceleme yapmadan arayan call center çalışanı benden yeniden bilgi teyidi alıp bir takip numarası sordu. Takip numarası eşimde dediğimde eşinizi arayalım diyerek kapattılar. Ama hala arayan soran yok. dolabımız 21 şubatta f1591690 No.lu serviş fişi ile teslim alındı. Neden halâ paramız iade edilmedi.

  • Samsung Temsilcisi10 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön