Samsung ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  1 Yorum

Samsung Para Kart Kampanyası Yanıltmacası

5.958görüntüleme
Murat
Murat 24 Kasım 2020 08:54

18 Eylül 2020'de QE65Q80T QLED televizyon satın aldım. Satın alırken "Samsung Büyük Ekran TV Günleri 2020" kampanyası kapsamında SMS göndererek kampanya kodu aldım. Samsung bayii kampanya kodunu ürün faturasına işledi.

20 Eylül'de servis tarafından kurulum yapıldıktan sonra internet üzerinden kampanya başvuru formunu doldurarak ve fatura ve servis formunu ekleyerek kampanyaya katıldım. Ekranda "Kayıt olduğunuz için teşekkür ederiz" mesajını aldım. Müşteri hizmetlerini aradığımda herhangi bir sorun olmadığını bana dönüş yapılacağı söylendi, fakat geçen süre zarfında dönüş olmayınca tekrar aradığımda yanlış linke giriş yaptığım söylendi ve aradan geçen 1 ayı aşan süreye rağmen tekrar tüm süreç yeni baştan başladı. Yine başvurularımı yaptım fakat bugün 24 Kasım yani TV'yi satın almam üzerinden tam 67 gün geçti sonuç yok.

Koskoca Samsung markasına bu durum yakışıyor mu? Evimde tabletim Samsung, cep telefonum Samsung, TV yeni aldım Samsung ama sene olmuş 2020 devir yapay zeka devri biz hala 20 yıl öncesi teknoloji ile müşteriye kampanya sunuyoruz diyorsunuz! Samsung size hiç yakışmadı, keşke hiç bu kampanyayı yapmasaydınız da markanız bu şekilde yara almasaydı ve bizi mağdur etmeseydiniz.

Samsung Logo
Samsung24 Kasım 2020 09:03

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Özgür
Özgür17 Aralık 2020 13:54
 

Ben de durumdan çok rahatsız oldum. Belirsizlik çok kötü. Ben de 1500 TL iade alacaktım. Başvurumdan 1,5 ay sonra hiçbir haber verilmeden Kartlarım geldi. SMS falan yok. Şimdi aktivasyon bekliyorum. Gene SMS gelmezse ne yapacağım diye düşünüyorum.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler