Samsung Para Kart Kampanyası Şikayeti

Çağdaş Çağdaş27 Ekim 13:30

28.10.2020 tarihinde Samsung tu7000 TV alma gafletinde bulundum. Hangi birini anlatayım bilmiyorum. TV söylenen süreden 2 hafta geç geldi. Gelen servis çok kötüydü. TV'yi yamuk takıp gittiler. Sonra bu kampanya kodu sorunu 3 kere girmeme form doldurmama rağmen her seferinde kampanya kodunun yanlış girildiğini belirtip iptal ettiler. Ki kampanya kodu faturanın üstünde gözüktüğü halde.

Samsung TV Vatan Bilgisayar aracılığıyla vadettiği 200 TL yi vermedi. Amiyane tabirle çöktü. Bir daha Samsung'un yanından dahi geçmem. Öyle Kafa Radyo'da n*** s**'a reklam verdirtmekle yürümüyor bu işler. Müşteri hizmetleri de zahmet edip geri aramasın. 

Zaten görüştüm ve buldukları çözüm başka kampanyaya yönlendirmek oldu ve Bingo! O kampanyanın da süresi dolmuş. Şaşırdık mı hayır tabii ki.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Çağdaş 2 hafta önce

Samsung Markası ile ilgili görüşlerim ve değişmesede sorunumunla hassasiyetle ilgililenen, hiç inancım ve beklentim olmasa da çözüme kavuşturan çözüm merkezindeki Aslı Hanım'a çok teşekkür ederim.

Samsung Logo Samsung 27 Ekim 14:05

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler