15 Mayıs 2013 #1800228

Samsung Para İadesi Gecikti!

21 nisan 2013 günü Ankamall'daki Kutup AŞ'den 2 Samsung ürününü kredi kartım ile aldım. Ürünlerden birisini 12 saat sonra iptal ettim. Kutup AŞ paranın kredi kartıma bir hafta içinde iade edileceğini söylediği için ben de harcamalarıma devam ettim. ancak bugün 21 gün olmasına karşın para hala iade edilmedi.


Bayi yetkilileri, gecikme ile ilgili olarak, her seferinde "personel hatasından kaynaklanan gecikme, şirket prosedürü, yazının incelendiği, 08 mayısta bankalar birliğine (?) gönderildiği gibi gerekçeler üretildi. ancak param hala kredi kartıma ilave edilmedi. Bu süreçte, müşteri memnuniyeti sınavında, Kutup AŞ ve Samsung Call Center sınıfta kaldı.

Osman 107 Okunma

Cevaplar

 • Osman22 Mayıs 2013

  32 gün oldu hala kutup Aş iade yapmadı sürekli bankaya gönderdik şeklinde savunma yapıyorlar ancak banka yazılı cevabında kesinlikle gönderilmediğini olarak bildiriyor. Bu meyanda ürününe ve kalitesine güvendiğimiz Samsung çağrı merkezi "sorunu kutup aş ile çözün " deyip, devreden çıktığını beyan etti. Helal olsun büyük firma!

 • Samsung Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Osman16 Mayıs 2013

  az önce Kutup AŞ telefonla arayarak, Bankaya 15 Mayıs 2013'te ikinci kez talimat verildiğini ancak ilk gönderimin ne zaman yapıldığını bilmediğini ifade etti. Banka'ya da yazılı müracaatımı yaptım sonucu bekliyorum.

 • Osman16 Mayıs 2013

  25 gün oldu ne Kutup AŞ'den ve ne de Samsung Müşteri Hizmetlerinden iadenin gerçekleştirildiği hususunda hala bilgi yok

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön