25 Nisan 2018
#10372666

Samsung Niteliksiz Televizyon

Samsun 40 j 5270 Samsung Smart TV aldım. Smart TV almamdaki amaç internet üzerinden evimdeki farklı bir marka diğer Smart TV'de olduğu gibi interneti kullana bilmekti. Kurulum yapıldıktan sonra Smart TV özelliğini kullanamadım. Bu konuyla alakalı olarak Samsung 4447711 numaralı çağrı merkezine kayıt bıraktım. Bana dönüş yapıldığında bunu bir bilgisayar olmadığı ve istediğim sitelere giriş yapamayacağım tarafıma söylendi. Kendi çabalarımla sora sora güncelleme yapılması gerektiği söylendi güncelleme yaptım güncellemelerin son sürüm olduğu ekranda yazdı. Devamında defalarca Samsung çağrı merkezini aramalarımdan da bir sonuç elde edemedim. Uzaktan yardım talep ettim eve tekrar servis istedim. Servis geldi ama bakmak için benden 50 TL servis ücreti talep etti.

Aynur Aynur 3.264 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Aynur25 Nisan 2018

  Sizi anında istediğiniz içeriğe yönlendiren daha akıllı bir televizyon Tamamen yeni, daha Akıllı TV deneyimine geçiş ekranın sağ alt kısmından ve mevcut eğlenceniz her zaman gözünüzün önünde. Kullanımı eğlenceli Smart TV menü çubuğu, sevdiğiniz tüm içeriğe hızlı, sorunsuz ve gerçek anlamda sezgisel erişim sağlar. İstediğiniz içeriği aramak için uğraşmanıza gerek yok. Sevdiğiniz içeriği bulmanın her zamankinden daha kolay olması için geçmiş seçimlerinizi hatırlar ve en sık kullanıldığınız içeriği menü çubuğuna gözlerinizin önüne yerleştirir. Hatta heyecan verici yeni benzer içerikler keşfedebilirsiniz, Samsung Smart TV sürekli olarak hoşunuza gidebilecek sunulan yeni içerikler önerir. Şimdiye kadarki en sorunsuz Smart TV deneyimini keşfedin. Yaşamı zenginleştirici uygulamalar Smart TV'de

 • Aynur25 Nisan 2018

  En son ilimde bulunan bir televizyon satıcısına gittim ve Smart TV özelliği olan başka bir Samsung televizyonda Smart TV özelliğini sordum sorunsuz çalıştı aldığım modelin Smart TV özelliğini sorduğumda bu modelin 2 işlemcili olduğu için Smart TV özelliğinin çalışmayacağını ürünü satmak için çalışır derler ama Smart TV yi kullanamazsınız dedi. Ve gerçekten söylendiği gibide oldu. En son bana verilen cevaplar anlaşmamız olmayan siteler açmaz dı. Anlaşma olmayan siteler açmıyor ise diğer Samsung modelde nasıl açtı. Ve ben bu özelliği kullanamadığım için özelliğin kullanıldığı bir üst model ile değiştirmek istemiştim. Su an tamamen memnuniteysiz bir müşteriyim fakat Samsung bu konuda maalesef çözüm odaklı bir öneri sunmadığı gibi alıcıyı kandırmaya çalışıyor. Bu konuları bilmesem ya da araştırmasam konuyu kabullenmek zorunda kalacağım. Konu uzun olduğu için birkaç tane mail gönderdim.

 • Aynur25 Nisan 2018

  En son ilimde bulunan bir televizyon satıcısına gittim ve Smart TV özelliği olan başka bir Samsung televizyonda Smart TV özelliğini sordum sorunsuz çalıştı aldığım modelin Smart TV özelliğini sorduğumda bu modelin 2 işlemcili olduğu için Smart TV özelliğinin çalışmayacağını ürünü satmak için çalışır derler ama Smart TV yi kullanamazsınız dedi. Ve gerçekten söylendiği gibide oldu. En son bana verilen cevaplar anlaşmamız olmayan siteler açmaz di. Anlaşma olmayan siteler açmıyor ise diğer Samsung modelde nasıl açtı. Ve ben bu özelliği kullanamadığım için özelliğin kullanıldığı bir üst model ile değiştirmek istemiştim. Su an tamamen memnuniteysiz bir müşteriyim fakat Samsung bu konuda maalesef çözüm odaklı bir öneri sunmadığı gibi alıcıyı kandırmaya çalışıyor. Bu konuları bilmesem ya da araştırmasam konuyu kabullenmek zorunda kalacağım. Konu uzun olduğu için birkaç tane mail gönderdim.

 • Samsung Temsilcisi25 Nisan 2018

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları