29 Nisan 2013 #1768529

Samsung Müşteri Hizmetleri İlgilenmiyor!

Samsung led tv hediye aldığımızda çağrı merkezi yetkilileri fatura görmek istedikleri belirtmektedirler. Ürün içine garanti belgesi ve hiç açılmamış ürün olmasına rağmen firma bu ürünün kendilerine ait olmadığını söylemektedirler. Ürünün model numarasını bile kontrol etmek dahi istemediler. Bu ürünü kurdurmak için yetkili servisin para alacağı söylemekten başka birşey söylememektedirler. Kurdurmak veya başka işlem yapmak için karşınızda hiç kimse yok. Çağrı merkezinde konuşanlar bile eğitimsiz bilgisiz konuşmaktadırlar. Müşteriye yardımcı olmak adına hiç birşey yapmadılar.

Murat 76 Okunma

Cevaplar

  • Murat29 Nisan 2013

    Samsung çağrı merkezi kendilerinin bana ulaşamadığını bildirmektedirler. Cep telefonundam 444 77 11 numaları telefonla aramaktadırlar. Ben bu numaradan bir kaç defa aramama rağmen sorunumla ilgilerecek kişi bulamaz iken, hiçbir müşteri temsilcisi konuya ilgili ve alakalı davranmaz iken bir de bana ulaşamadığını belirtmektesiniz. Şimdi ne değiştide sorunuma çözüm bulmak için arıyorsunuz. Cevabınızı yazılı görmek istiyorum. Hediye edilen bir ürünü kurmak için neden fatura şartı aramaktasınız?

  • Samsung Temsilcisi29 Nisan 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön