20 Mart 2015

Samsung mu Bir Daha Asla!

02.12.2013 tarihinde satın aldığım Samsung taşınabilir bilgisayarı; 10.03.2015 tarihinde ekran kartı arızası ile Destech Bilişim'e adaptörü ve bataryası ile birlikte gönderdim. (İşlem No: M621036408). Servis birkaç gün sonra cep telefonuma mesaj atıp garanti kapsamındaki bilgisayarımı tamir etmek için benden 795 TL para istedi. Gerekçe olarak da "üzerine sıvı dökülmüş" dediler!

Ben bu ücreti ödeyemeyeceğimi, iadesini istediğimde de bu kez bilgisayarımı adaptörsüz olarak gönderdiler. Telefonda da kendimi anlatamadım. Böyle bir şey için üstüne beni bir de yalancı çıkardılar. Adaptörsüz de olsa bilgisayarımı ellerinden kurtardığım için kendimi şanslı sayıyorum. Samsung mu? Bir daha asla!

Mehmet 1.624 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet31 Mart 2015

  Benimle görüşerek bazı bilgilendirmeler yaptınız; Ancak bunu yapmış olmanız; sorunumu çözdüğünüz anlamına gelmiyor. Kaybettiğiniz adaptörümü hal-i hazırda yerine koymuş değilsiniz. Sorunum hala devam etmektedir. Elimde kargo kolisinden adaptör çıkmadığına dair kargo kurye tutanağı mevcut. Tehditvari olmak için yazmıyorum ama; Bu iş Tüketici Mahkemesi'ne doğru gidiyor şu anda. .

 • Mehmet31 Mart 2015

  Benimle görüşerek bazı bilgilendirmeler yaptınız; Ancak bunu yapmış olmanız; sorunumu çözdüğünüz anlamına gelmiyor. Kaybettiğiniz adaptörümü hal-i hazırda yerine koymuş değilsiniz. Sorunum hala devam etmektedir. Elimde kargo kolisinden adaptör çıkmadığına dair kargo kurye tutanağı mevcut. Tehtidvari olmak için yazmıyorum ama; Bu iş Tüketici Mahkemesi'ne doğru gidiyor şu anda. .

 • Samsung Temsilcisi21 Mart 2015

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi20 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön