20 Ağustos 2014

Samsung Montaj Servisi Gelmiyor

Jungfrau 12binlik bir klima aldım İstinyepark'taki Samsung 'dan. Alır almaz montaj için kayıt yaptırdım.Ertesi gün makine eve teslim edildi. Buraya kadar sorun yok. Sonra Ümraniye servis 10 gün sonraya geliriz dedi ! Delirmişler dedim. Kadıköy servis 3 gün sonraya randevu verdi, kötünün iyisi dedim değiştirdim servis tercihimi. Sonra bir hafta arayan soran yok!

Onlarca kez aradım sonuç alamadım. Kadıköy 444 0490 bizde kaydınız yok diyor , 444 77 11 var diyor. Ben arada kaldım. Kimse ilgilenmiyor, şikayet edeceğim diyorum umurlarında değil! 8 gün oldu klima evin girişinde öyle bekliyor. Çılgınlık resmen!

Tunç 1.618 Okunma

Cevaplar

 • Samsung Temsilcisi25 Ağustos 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Tunç21 Ağustos 2014

  10.gün biz yetkili servisten geldik sizin siteye hangi kapıdan girelim diye aradılar, sevinçten kim olduklarını da soramadım. randevu falan da almadılar; evde miyim yok muyum.. allahtan oğlum evdeydi de tesadüf montaj yapıldı. Olmasaydı evde kimse sanırım kazandibi olacaktık. Neyse klima çalışıyor.

 • Samsung Temsilcisi20 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön