13 Şubat 2014 #2292735

Samsung Monitörüm Arızalı

Az önce Samsung.com adresinde müşteri temsilcisi ile canlı konuştum. Samsung T240 syncMaster Monitör (798 TL) aldım, kutudan çıkan kurulum CD'sindeki Natural Color rengini kurdum, kurulum tamamlanırken ekranımdaki pikseller yandı, bilgisayarım açılmıyor, müşteri temsilcisi demin bana servisimize götür dedi. Ücret ne olacak bu konuda dedim, böyle bile olsa ücret alacağız dedi ve cevabımı beklemeden görüşmeyi sonlandırdı, öylece kala kaldım.


Ben çağın gerisinde mi kaldım, insan dialogları ve mağduriyet giderme usülleri mi değişti bu dünyada. Birde konuşmayı yüzüme kapatıyor.

Çağatay 129 Okunma

Cevaplar

 • Samsung Temsilcisi18 Şubat 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Çağatay16 Şubat 2014

  Adamlar kalıpsal cevap veriyorlar, ben müşteri temsilcilerinden şikayetçiyim ilk önce, yazdımda şikayetime, adamlar yine müşteri temsilcimiz ile temasa geçin diyip kalıpsal cevap vermişler okadar, herkesede aynı cevabı veriyorlar, sanki bir buton var ve bikere basıyorlar aynı cevap herkese gidiyor gibi. Samsung firması bile bu sitede olduğundan emin değilim, meydan bomboş resmen, yetkili yok bişey yok.

 • Çağatay14 Şubat 2014

  Sayın Samsung Yetkilisi, bütün Samsung sorunlarına aynı yanıtı kopyala yapıştır ile ve otomatik yanıt veriyorsunuz, kalıp halinde motora bağlamışsınız, sitenizdeki müşteri temsilcisini şikayet ediyorum ve sen bana siteden ulaşabilirsin diyorsun, bütün yazılarınız ezbere, okumadan yanıt veriyorsunuz bütün şikayetçilere, virgülüne kadar aynı yazmışsınız bu sitede. Genel Müdürlüğünüze ulaşmaya çalışıyorum, sitenizden asla ulaşmam bir daha, 444 ise yanıt bile vermiyor hattınız. Ben bu işin peşini asla bırakmam göreceksiniz.

 • Samsung Temsilcisi13 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön