11 Eylül 2014

Samsung Merkezi Sistemde Çalışmayan Dahili Uydu Alıcı!

Samsung Smarttv 40es8000 model televizyonumun dahili uydu alıcısı merkezi uydu sistemlerinde düzgün çalışmıyor. Bir hafta içerisinde yaptığım araştırma telefon görüşmeleri v.s. sonucu bu cihazların çanak antenlere göre imal edildiğini ve merkezi uydu sistemlerinde sağlıklı çalışmadığını öğrendim. Binlerce TL ödeyerek aldığımız bu son teknoloji cihazların 30 TL'lik basit uydu alıcılarının yaptığı işlevi yerine getirememesi hakikaten çok komik.

Samsung yetkililerinin yaptığı savunmada merkezi uydu sistemlerinin Türkiye'ye özel olduğu diğer ülkelerde olmadığı yönünde. Bu yüzden sorun oluyormuş Türkiye'de satılan her ürün ülke şartlarına göre dizayn edilmelidir, bu bir savunma olamaz.

Murat 1.130 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi13 Eylül 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi11 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön