02 Eylül 2013 #1987377

Samsung Mahkeme Kararına Rağmen Paramı Vermiyor!

01.09.2012 tarihinde Giresun Samsung bayii Yaşarlar şirketinden DN-FN320T Modelinde bulaşık makinesi aldım. Makine kusurlu (kazanı delik) çıktığı için değiştirildi. İkinci makinede arızalı çıktı ve Tüketici Hakem Heyeti 05.08.2013 tarihli kararı ile para iadesi kararı verdi.


Ancak henüz mahkeme kararı yerine getirilmedi. Bu süreçte sattığı ürüne asla sahip çıkmayan bayii, para iadesi konusunda da bizi yalnız bıraktı. Netice olarak bir yıldır bulaşıkları elde yıkıyoruz ve mahkeme kararına rağmen halen bir sonuç alamadık.

Feyza 317 Okunma

Cevaplar

 • Feyza18 Eylül 2013

  Ne arayan var ne de soran......

 • Feyza16 Eylül 2013

  16.09.2013 tarihinde kendi çabalarım ile Genel Merkezden Büşra Hanıma ulaştım .Bana yarın hukuk departmanı tarafından aranacağım söylendi.Bakalım yarın arayan olacak mı?

 • Feyza16 Eylül 2013

  Samsung Giresun İl Tüketici Hakem Heyeti kararını yerine getirmedi.Tarafıma telefon açıp kararı yerine getireceklerini söyledikleri halde ısrarlı aramalarıma rağmen halen param iade edilmedi. Üstelik zaman konusunda EN KISA ZAMANDA demelerine rağmen, şimdi sorunuma çare olacak bir Samsung yetkilisi bile bulamıyorum.Ne diyeceğimi bilemiyorum,Tüketici heyeti kararları mahkeme kararları gibidir, Samsung firmasının Türk hukuk sistemine saygısı mı kalmadı acaba?

 • Samsung Temsilcisi02 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön