Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Samsung M32 64MP Kamera Başarısız Hatası

profile
30 Mayıs
234

Samsung M32 telefon kamerasını güncellemelerden sonra 64MP olarak aylardır kullanamıyorum. Sürekli kamera durduruldu veya kamera başarısız hatası veriyor ve ne denediysem olmadı. Henüz telefonu alalı 1 yıl olmasına rağmen aylardır yaşadığım bu sorunun artık çözülmesini istiyorum.

Samsung M32 64MP Kamera Başarısız Hatası
Samsung Logo
30 Mayıs 12:53

Benzer Şikayetler

Samsung A52 Cihaz Pişmanlıktır

profile
17 Haziran
117

Kasım ayında a52 telefon aldım. Video izlerken kendiliğinden durduruyor. Sürekli güncelleme bildirimi geliyor. Her güncellemede telefonda yeni bir sıkıntı ortaya çıkıyor. Defalarca Samsung Müşteri hizmetlerini aradım. Telefonuma bağlanıp çözmeye çalıştılar. Ama bir türlü sonuç alamadım. Son zamanlar...

Samsung Telefon Titreşim Ve Klavye

profile
06 Haziran
284

Samsung M22 kullanıyorum bugün güncelleme yaptım ve sonrasında telefonum sürekli titreşim vermeye başladı. Gelen bildirim yok hatta telefon sessizde fakat durup dururken titriyor ve klavyesi gelip gidiyor mesaj değil bir kelime bile yazamıyorum. Sorunu çözmeme yardımcı olur musunuz? Ne yapmalıyım?

Samsung M33 Güncelleme %25'te Takılıyor.

profile
15 Mayıs
382

Eylül 2022'de aldığım Samsung m33 model telefona yazılım güncellemesi geldiğine dair bildirim aldım. Güncellemeyi wi-fi üzerinden yaptığım esnada sürekli %25 te hata veriyor. Güncelleme yapamıyorum. Ekranda " ürün bilgisi güncellenemedi, en yakın Samsung ® ® teknik servisi ile iletişime geçin." diye...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Samsung Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 8 dk
Benzer Şikayet Yaz