20 Eylül 2016
#6463108

Samsung LED TV Sıkıntısı

2015 Yılı Ocak ayında Teknoloji Mağazasından 40 inç Samsung LED Smart TV aldım. İlk 1 yılda internet üzerinden film ve dizileri seyredebiliyorduk. Son 1 yıldır artık internet üzerinden film ve dizi seyredemez olduk çünkü internette video, dizi ve sinema filmi yüklemesi olmuyor. ''İnternet tarayıcınız beklenmedik şekilde kapandı''uyarısı geliyor. Samsung Müşteri Hizmetlerini aradım ama hiçbir çözüm üretmediler. Samsung LED Smart TV aldığıma pişman oldum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hakan Hakan 504 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hakan20 Eylül 2016

    Cevabınız için teşekkür ederim. Ancak soruna 4447711 numaralı telefonda herhangi bir çözüm alamadığımdan dolayı Şikayetvar sitesine bildirdim. İlk yıl sorun yoktu. Sonradan olunca belli soruna bir çare olur diye en azından cihazı aldığımdan internet üzerinden uzaktan bağlantı yapıp kurulumda yardımcı olunmuştu. Bu sorunumda aynı yolla çözülür diye düşünmüştüm.

  • Samsung Temsilcisi20 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

Ziyaretçi Yorumları