13 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3480129

Samsung Led Tv Kusurları Hakkında!

2013 yılında LED TV aldım fakat interneti hiç kullanmadığımız halde arıza yaptı. Televizyonun internet özelliğini hiç kullanmadım. Bu senenin haziran ayında garanti kapsamında gelip baktılar ve içindeki parçanın bozulduğunu söyleyip değiştirdiler. Garanti süresi de bu zamandan 15 gün sonra sona eriyordu. Fakat TV yeniden 10 Ağustos'ta aynı arızayı yaptı ve Samsung müşteri hizmetleri benden bunun için ücret talep ediyor. Aynı arızadan dolayı tekrar hata yapıyorsa bunun sorumlusunun ben değil gelip bakan arkadaş olduğunu söylememe rağmen kesinlikle yardımcı olmuyorlar. Tamamen para tuzağına düşürüyorlar müşterilerini. Tercih edilmemesi gereken bir marka siz siz olun kesinlikle tercih etmeyin.

Ayşe 483 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe14 Ağustos 2015

    Konuyla ilgili halen tarafıma herhangi bir dönüşte bulunulmadı. Bu Samsung'un müşteri memnuniyeti adına hizmet vermediğini aksine tamamen insanları kandırıp sadece cirosuna ciro katmak adına yaptığı oyunlarından bir tanesi gözüküyor.

  • Samsung Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler