13 Haziran
Yorum Yap
#10554810

Samsung LED Mu7400 55” Ekranda Renk Solması Oluyor!

Samsung 55 mu7400 televizyonumu 06.06.2018 tarihinde aldım. Televizyonu, yandan (açılı) izlediğimde renklerde solma ve beyazlaşma meydana geliyor.


3750 TL para verip gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Samsung Mu7400 55 TV’im kurulduğundan bu yana önce ışık sızması şimdi de yandan izlenmeme durumu oluştu yeter artık bu cihazı ya iade alın ya da değişim yapın bütün hevesim kaçtı.


Yıllarca LG kullandım Samsung parlak net görüntü veriyor diye geçtik ama sürekli problem yaşar oldum. Servis de yandan izleyince olur böyle diye cevap veriyor! Sürekli TV'yi karşıdan mı izleyeceğiz? Evime misafir gelmeyecek mi?


Bunu kabul etmiyorum lütfen bir an önce televizyonumla ilgili işlem yapılsın... İşlem yapılmazsa Tüketici heyetine gideceğim ve diğer sosyal medya araçlarıyla bu durumu duyuracağım.

Oktay 2.690 Okunma

Cevaplar

 • Oktay23 Haziran

  3750 TL'ye aldığım Samsung 55MU7400 televizyon elimde kaldı, direkt karşıdan izlemedikçe beyazımsı bir görüntü var Birkaç çözüm yolu daha var ilçe Tüketici heyetine, güney koredeki Samsung mercilerine bolca durumu anlatan mailler ve sosyal medyayı deneyeceğim. Düştüğüm durumu görün kesinlikle Samsung’ tan uzak durun.

 • Oktay22 Haziran

  Arayıp çözüm sunmayacaklarını söylediler. Yazıklar olsun verdiğim para haram olsun. Sakın almayın.

 • Oktay18 Haziran

  Hala bekliyorum hiçbir adım atılmadı. Televizyon yandan izlenmiyor aman diyorum almayın.

 • Oktay13 Haziran

  Çağrı merkezinize, Bursa yetkili servisinize hepsine ulaştım. Standart mesajınız hiçbir şeye yaramıyor ne yazık ki. İlk problemde koşup buraya yazmıyorlar. İnsanlar şikayet var'a geliyorsa belirli çözümsüzlükleri yaşadıktan sonra geliyor. Markanıza ne kadar güvenilmesi gerektiğini göreceğiz, inşallah ürününüzün arkasında durursunuz.

 • Samsung Temsilcisi13 Haziran

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler