06 Şubat 2014 #2279023

Samsung Kutusundan Hasarlı Çıkan Makineyi Değiştirmiyor

10.12.2013 tarihinde Samsung bulaşık makinesi satın aldım. Ürün teslim edildiğinde kutusunu inceledim, kapalı kutu ve dış yüzeyinde herhangi bir hasar yoktu. Kurulum için Samsung hattını aradım. Gelen servis acele ile kurulumu yaptı ve kaçar gibi gitti. Servis gittikten sonra boş kutuları toplarken kutu içinde kırık parçalar gördüm. Bunun üzerine makineyi tekrar yerinden çektiğimde makinenin arka tarafında ve yan gövdesinde kırık ve ezikler olduğunu gördüm. Derhal servisi ve Samsung Müşteri Hizmetlerini arayarak durumu bildirdim. Servis tespit yapıp fotoğraflarını çekti. O günden beri neredeyse 2 aydır değişim için bekliyorum. Genel merkezden beklenen o çok değerli onay bir türlü gelemedi.

Umut 111 Okunma

Cevaplar

 • Umut12 Şubat 2014

  Servis sekreteri kurulum formunu sisteme sağlam olarak girdiği için değişim yapılamayacakmış. Yani 2 aydır beni onay diye oyalayarak şimdi de benim yaptığımı ima edip konuyu kapattılar. 2 aydır açılan o kadar kayıt ve ücretsiz parça değişimi teklifi içinse bir şey diyemiyorlarmış.

 • Umut12 Şubat 2014

  Servis sekreteri kurulum formunu sisteme sağlam olarak girdiği için değişim yapılamayacakmış. Yani 2 aydır beni onay diye oyalayarak şimdi de benim yaptığımı ima edip konuyu kapattılar.

 • Samsung Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sayın ilgili, Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır. Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi06 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön