Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Samsung Kutup Pazarlamadan Ek Garanti Mağduriyeti

profile
29 Mayıs
340

Samsung 58TU7000 televizyonum panel arızası verdi. Samsung Garantisi bitmişti. Televizyonu Kutup tan alırken 3 yıllık ek garanti yaptırmıştım. Ancak kutup bu seride kronik panel arızası olduğunu yaptıramayacağını belirtti. Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne şikayet ettim. Garanti sözleşmesinde kutup arızayı 10 gün içerisinde gideremezse ve uzarsa geçici olarak bu sürede yapılana kadar televizyon verilir. Denmesine rağmen talep edip yerinede gittiğim halde yaklaşık olarak 20 gündür televizyon vermedi taahhütlerini yerine getirmedi. Televizyonun tamirini istemiyorum. Gizli ayıplı ürün satışı yapıldı. Satılar ürünlerin neredeyse tamamı 2 yıllık garanti süresi dolduktan sonra panel arızası yapmış durumda. Tamir edilecek panelde hatalı yaptırmış olsam oda 2 yıl sonra yine arıza verecek. Bunu Samsung kabul etmiyor satışı yapan distribütör kutup da Samsung firmasına atıyor topu. Burada mağdur olan televizyonu alanlar. Ben Samsung dan istediğim denk başka bir ürün televizyon istiyorum. Kutup bu geçecek süre içerisinde çözüm sağlanana kadar kullanım için vermesi gereken televizyonu hala vermedi. Taahhütleri yerine getirmeyeceksen neden ek garanti yapıp insanlardan aldığı ürünün % 15 i kadar bir para alarak ek garanti yapıyor. Kutuptan ürün alanların ek garanti yaptırmak için düşünmesini istiyorum. Benim yaşadıklarım ortada.

profile
1 Destek
Samsung Logo
30 Mayıs 08:47
Şevket
01 Haziran 15:58

Samsung firması çözüm merkezinden aradılar. Ancak Çözüm yapılamadı. Onlar tamiratı yaptırmak istiyorlar. Ancak tamir edecekleri arızalı panelin yeniside kronik hatalı ürün. Tamirden sonra ne zaman arıza yapacağı belli değil. Bana yeni takacakları ürün için sadece 6 ay - ile 1 yıl arası bir garanti verebiliyorlar sonrasında arıza durumunda çöpe atmam gerekiyor. Ben tamiratı kabul etmedim. Başka seride eşdeğer bir televizyon istedim, buna yanaşmadılar. Aldığım bu seride üretim hatası var ve bunu kabul etmiyorlar. Ancak bu seriyi satıştan kaldırdılar. Madem hata yok neden üretimi durdu ve satışı kaldırıldı.

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Samsung TV Panel Arızası

profile
28 Temmuz
1.063
"Samsung marka adına yakışır bir şekilde çözüm sağladı. Garanti kapsamında ücretsiz bir şekilde değişimi yapıldı televizyonumuz çalışır bir şekilde teslim edildi. Çok teşekkür ederim"

Samsung Ue58tu7000 Kronik Panel Arızası!

profile
19 Haziran
709

Ue58tu7000uxtk televizyonu 2020 yılında Hepsiburada üzerinden satın aldık. 14.06.2023 tarihinde televizyon izlerken bir anda görüntü gitti. Servisi aradım durumu anlattım bana garanti süresi bittiği için servis ücreti (250 TL) ödemem gerektiğini söylediler ve randevu oluşturuldu. 17.06.2023 tarihind...

Samsung Ue58tu7000 Kronik Panel Arızası!
5
Çözüldü

Samsung 58tu7000 Ayıplı Mal

profile
16 Mayıs
2.938
"Samsung çözüm merkezinden aradılar ve 2 gün içerisinde ücretsiz panel değişimini sağladılar çok teşekkür ediyorum kendilerine"
2 Destek
1 Yorum

Samsung TV Sorunu 58TU7000

profile
27 Nisan
6.563

Yazıklar olsun! Yaklaşık 2 yıl önce Samsung 58TU7000 model televizyonu Samsung Türkiye kendi sayfasından satın aldım. Üründe asla darbe hasar bir şey olmadı öyle ki eşim ve ben haftanın altı günü evde yokuz çocuğumuz yok Hatta yaz aylarında farklı yerlerde bulundum. Soruna gelecek olursak bu modelle...

5 Destek
1 Yorum

Tv Teyit Alamama Rağmen Samsung Tarafından Farklı Adrese Gönderildi

profile
30 Ocak
728

Samsung'tan ekim 2021 tarihinde satın almış olduğum 58tu7000 model televizyonda bir panel arızası oluştu servisi çağırdım Kocaeli Gölcük bayisi televizyonu 16 Ocak 2023 tarihinde adresimden aldım işim sebebiyle İstanbul'a tayin oldum ve taşınma durumundan ötürü ilk önce gölcükteki yetkili servisini ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Samsung Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 8 dk
Benzer Şikayet Yaz