09 Eylül 2013 #1999801

Samsung Kurulum İçin Gelmiyor!

29.08.2013 tarihinde Samsung fn320 bulaşık makinesi aldım. 10 gündür servisin gelip kurmasını bekledim. Bu süre zarfında çok sinirlendim. Saha yeni aldığım bir makineye gerekli servis hizmeti yapmayan Samsung firmasından aldığım bu ürünü iade etmek istedim. Şu anda beni pinpon topu gibi yaptılar.


Evkuru arıyorum o Samsung' a yönlendiriyor, Samsung 'da Evkur'a. Kafayı yemek üzereyim. Birinci tedbir olarak Evkur ve Samsung için gazetede bir ilan vereceğim. İkinci olarak Evkur mağazasının önünde pankart açıp oturma eylemi yapacağım.

Fadime 289 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi16 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön