26 Ekim 2016

Samsung Ku7000 Görüntü Performansı Kötü

Eşim ile birlikte 21.10.2016’da İstanbul akasya AVM içerisinde bulunan mağazanızdan ku7000 50 inç TV satın aldık. Ürün 24.10.2016’da evimize getirildi ve kurulumu yapıldı. Ancak ürünün görüntü performansından hiç
memnun olmadığımızdan ürünü satın aldığımız mağazanızla (satış uzmanı r**** bey) ve müşteri hizmetlerinizle görüştük. Bize Tüketici Hakem Heyeti'ne gidebileceğimiz yönünde telkinde bulunuldu.


Size sorularım açıkçası çok fazla:


1) Samsung’u tercih ederek hata mı yaptım?
2) bu ürünlerin hız değerlerini neden insertlerinizde veya internet sayfanızda belirtmiyorsunuz?
3) müşteri memnuniyeti için ‘hakem heyeti'ne başvuruda bulunabilirsiniz’ demek ne kadar uygarca?


4) ürünü yasal süreç içerisinde iade etmek istediğim halde neden bin bir dereden su getiriliyor?

Emre 1.536 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi06 Ocak 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

  • Emre01 Kasım 2016

    Samsung gerek şikayetvar üzerinden gerekse kendi sayfası olan samsung.com.tr'den yazılan şikayetleri kesinlikle sallamıyor. Müşteri hizmetleri tamamen göstermelik. Hİçbir şikayete yanıt alamıyorsunuz. Tüketicilere tavsiyem Samsung ürün kesinlikle ve kesinlikle almayın aldırtmayın.

  • Emre31 Ekim 2016

    2) bu ürünlerin hız değerlerini neden insertlerinizde veya internet sayfanızda belirtmiyorsunuz? Şeklinde yazılmış ama şikayetiminin orijinal hali '''' bu ürünlerin hertz değerlerini neden insertlerinizde veya internet sayfanızda belirtmiyorsunuz? ''' şeklindedir. Sanırım Şikayetvar ekibi hertz ve hız farkılılığını bilmediğinden şikayetini yazan vatandaş bu da hız yazmak isteyipte Hertz yazmıştır diye bunu düzeltme gereği duymuş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön