Samsung Klima Ve Mağduriyet

Emrah Emrah1 yıl önce

0ba5pdbf400101j seri no.lu Samsung AR5000 9.000 BTU klimamın, geçen ay soğutma yapmadığı sebebiyle, gazı bittiği için, gaz dolum işlemi yapıldı, garantisi de bittiğinden 250 TL ücret talep edildi, ödedik. Bununla birlikte 16.08 tarihinde bir süredir sürekli gelen zırıltı problemi sebebiyle servis çağırdım. (Klimam 3 yılını doldurdu ve iç ünitenin garantisi sona erdi, motor garantisi devam ediyor.) Servisin aynen dediğini yazıyorum;

"Klimanın motorunun montaj yapılan yeri yanlış. Titreşimden dolayı bunu yapıyor, yerini değiştirmemiz gerekli. Motorun oradan sökülüp, pencere altına alınması işlemi için boru ve işçilik dahil 600 TL. "

Motorun oraya montajını yapan Samsung yetkili servisi, orası yanlış deyip farklı yere alınmasını söyleyip, para talep eden yine Samsung yetkili servisi. Bir de gelip bu bilgiyi verdikleri için 60 TL servis ücreti talep ettiler. Klimayı söktüreceğim evet ama başka marka alıp, kafam rahat kullanabilmek için.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Emrah 1 yıl önce

29.08.18 tarihinde bir yetkili tarafından arandım. Benim klima montajını hangi servis yaptıysa onu aramam gerekliymiş. E diyorum o bilirkişi mi? O kadar bilse zaten yanlış yere montaj yapmazdı. Ne diyecek evet yanlış montaj yaptık, biz bu moturu buradan oraya ücretsiz alıyoruz mu diyecek? Bunların hepsi sizin servisiniz değil mi, size bağlı değil mi, onların yaptığı hata Samsung olarak sizi bağlamıyor mu diyorum. Bir şey diyemiyor. Aramak olsun diye aramışlar işte. Dediğim gibi Samsung klimadan dinlenin dinlenin, kaçın. Sorun çıktığında göreceğiniz muamele, işte bu.

Samsung Logo Samsung 1 yıl önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler