06 Ağustos
Yorum Yap
#10754734

Samsung Klima Soğutmuyor, Servis Mağdur Etti!

2016 da aldığım Samsung klima soğutmadığı için 5 kez servis geldi. Her seferinde hava basıp gittiler. Misafir odasında olduğu için pek kullanmadığımdan yine soğutmadığını fark ettim. Servis geldi ve sorunun klimanın montajında olduğunu, yanlış yere montaj edildiğini, doğru montajı için ücret talep ettiler.


Samsung müşteri hizmetlerini aradığımda servisi doğruladılar ve ücret ödenmesi gerektiğini söylediler. 2,5 yıllık bana verdikleri eziyetin telafisini düşüneceklerine bir de yaptıklarını hatalı montajı bana bedel ödeterek düzeltmeye çalışıyorlar. Gerçi bu soğutmama sebebine de inanmıyorum da klima hatalı ve ayıplı ürün, garantisi bitinceye kadar beni oyalıyorlar. Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet ettim klimalarını iade almaları için.


Ben bu kadar saygısız müşteri temsilcileri de görmedim. İlk montajı yapanın klima ayaklarını aldığını söylüyorum, müşteri temsilcisi belki benim aldığımı söylüyor! Klima ayağı koleksiyonu yapsam belki.

Songul 1.084 Okunma

Cevaplar

  • Songul05 Eylül

    Müşteri temsilcileri şikayetim için aradı. Sorduğu tek sorun Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurup basvurmadigimdi. Dubai de yazıyorum. Oradaki evimde de bütün klimalar Samsung. Başka ülkelerdeki Samsung un böyle davranış sekli olamaz ve kabul edilemez Samsung Turkiye gerçekten sorunlu. Şikayet sayısından belli

  • Samsung Temsilcisi07 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler