26 Haziran 2018
Yorum Yap
#10599743

Samsung Klima Arızası Ve Teknik Servis Şikayeti!

21.05.2018'de Samsung ar18mssdcwk 18.000 BTU klima ürününüzü satın aldım.Teknik servis tarafından gerçekleştirilen kurulum sürecinde ürünün içerisinden çıkan; bakır boru, elektrik kablosu, tahliye borusu parçalarının kullanılmayan kısmını bana bilgi verilmeden ve iznim olmadan alıp götürmüşler, farkına varıp teknik servisi aradıktan sonra yaptıklarının doğru olmadığını söylediğimde bana "biz de sizin klimanızı kurarken çok uğraş verdik sizden normalde 150 TL para almamız lazımken biz bunu almadık karşılığında bunları aldık. " gibi bir cümle kurdular.Müşteri hizmetlerini aradım bu konu hakkında ki şikayetimi dile getirdim fakat gereken yapılmadı. Teknik servis bana eski kullanılmış parçaları getirdi,2 gün sonra iç üniteden su aktı ve tekrar servisi çağırdık tahliye borusunda sıkıntı olduğunu söylediler sorunu hallettiklerini söyleyip gittiler,ardından ürünüm tekrar arıza çıkardı ve soğutmamaya başladı. Müşteri hizmetlerini aradım, teknik servise yönlendirdiler ve teknik servis bana klimanın gazının bittiğini gaz kaçağının olduğunu söyledi.Teknik servise yeni aldığım ürün problem çıkardığı için iadesini nasıl yapabilirim dediğimde ise aldığınız firma ile görüşün dediler.
Firmayı aradığımda "bizden yana bir sıkıntı yok teknik servis ve Samsung kendi aralarında bu sorunu çözecek" diyor.Müşteri hizmetlerini arıyorum fakat benim sorunumu çözecek birini bulamıyorum.Benimle bir aydan bu yana resmen oyun oynuyorlar.Servis çalışanları "elinizden geleni arkanıza koymayın. " dediler.Bu sorunumu çözüme kavuşturmanızı talep ediyorum.

Gülcan Gülcan 3.251 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi26 Haziran 2018

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler