23 Temmuz 2014

Samsung Kapanıp Açılma Sorunu!

Yaklaşık 8 ay önce 4000 TL ödeyerek almış olduğum 46 F8000 serisi full teknoloji televizyonum yaklaşık 2 aydır kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. İşlerimden vakit bulup ta arayamadığım yardım merkezini ilk olarak 20.07.2014 tarihinde akşam 22:19 da 1dk 02 sn süren ilk görüşmemi yaptım. Karşımdaki görevlinin bana ilk söylediği problemin kullanıcı hatası olması durumunda ücrete tabii olduğu aksi durumda garanti kapsamında yapılacağı oldu. Ayrıca uzaktan erişim ile ilk kontrollerin yapılabilmesi için TV' nin yanında olmam gerektiğini söyledi. Bugün tekrar arayacağım. Gelişmeleri buradan paylaşacağım. Bu şu an için bir şikayet değil ama forumlardan okuduğum kadar olabilir. Takipte kalın!

Alpituba 3.077 Okunma

Cevaplar

 • Alpituba'nın Teşekkür Mesajı26 Ağustos 2014

  merhaba firma yetkilisi tarafından yapmam istenen güncelleme sonrası açılıp kapanmas durumu sona erdi. Çok ilginç ama bu problemle güncelleme yaptıoktans opnra bir kez dahi kapanma olayı yaşamadım. Şu an gayet menunum . Teşekkürler SAMSUNG!

 • Samsung Temsilcisi25 Temmuz 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Alpituba24 Temmuz 2014

  merhaba 23.07.2014 tarihinde saat 19:42'da ikinci görüşmemi yaptım. Görevli arıza kaydını oluşturmak üzereyken uzaktan erişim için önceki görüşmeyi hatırlattım. Ondan sonra TV güncellemesi yapmam istendi. Güncelleştirme yaptım. Takip ediyorum. Yalnız bir sorum var. Güncelleştirme yapılmadığı zaman TV kendi kendine kapanıp açılır mı? Teknik olarak bunu nasıl açıklarsınız? Teşekkürler !

 • Samsung Temsilcisi23 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön