Samsung İzlenemeyen Televizyon

Uğur Uğur2 hafta önce

23.07.2016 tarihinde Teknosa'dan aldığım televizyon 16.04.2018 tarihinde ekran kararması şikayetiyle servise gitti. Serviste panel değişimi yapıldı. 3-4 ay sonra yine servise gitti. Kanallar dönüp duruyordu. Güncelleme yapıldı. 16.04.2020 de ekran yine karardı. Servis geldi tahminen ledler değişecek dediler maliyet minimum 1000 TL civarı daha da fazla çıkabilirmiş kesin net değil. 

Samsung genel merkezi arayıp sıkıntımı ilettim masrafın tamamını benim ödeyeceğim söylendi. İndirim falan da olmadan. Sanki biz bilmiyorduk gidip ucuz marka almayı, ürünün bozulması ile garantinin bitmesine doru orantılı nasıl ayarlanıyorsa artık bilemeyeceğim artık 2500 verip ucuz alacağım 2 sene kafa rahat benzeri Samsung da 4000-5000 değmez bu paralara bu hizmet.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Samsung Logo Samsung 2 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler