Samsung ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Samsung İndirim Kartı İçin Girilen Bilgiler Kabul Edilmiyor

780görüntüleme
Yunus
Yunus 30 Kasım 2020 10:12

Satın aldığım Samsung televizyon için 300 TL'lik para kartı kampanyası vardı. Kartı alabilmek için internetten başvuru yapmamız istendi. İlk başvuru 3 hafta bekletildikten sonra Servis fişinde seri no okunmuyor gerekçesiyle reddedildi tekrar başvuru yaptım TV seri numarası 2 kere kontrol edilerek yazılmıştı. 

Ayrıca fatura dosya olarak eklendiği için seri numarası oradan da kontrol edilebilirdi. Samsung para kartını göndermemek için aylarca oyalamakta ve sonra bahane üreterek başvuruları reddetmektedir. Aylarca beklettikten sonra başvuru tarihi bitti demektedir. Bunun için tüketici heyetine başvuracağım.

Samsung Logo
Samsung30 Kasım 2020 10:12

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler