01 Eylül 2014

Samsung Hdmi Portlarım Bir Aydır Çalışmıyor ve Ne Zaman Tamir Olacağını Bilemiyoruz

Temmuz ayının ilk haftasında HDMI portları bozulan televizyonum için ana kart değişmesi gerektiğini ifade eden servis elemanı "Biz sizi ararız" diyerek ortadan kaybolmuştur. Destek hattını arayıp durumu sorduğumda 3 ila 10 gün içerisinde parçanın geleceği ifade edilmiş, ancak neredeyse 1 aya yakın süredir işlem yapılmamıştır.


Durumu sormak için aradığımda "Geldiği zaman gelir parça" gibi bir cevap almış bulunmaktayım. İşim nedeniyle kullanmak zorunda olduğum televizyonum halen arızalı olup halen herhangi bir Samsung yetkilisi bana cevap vermemektedir. Servis "bizi ilgilendirmez merkezin sorunu" derken merkez "parça bekliyor gözüküyorsunuz, servisi aramanız gerek" cevabını vermekte.

Fasih 1.825 Okunma

Cevaplar

  • Fasih03 Eylül 2014

    Araştırma herhalde çok uzun sürecek...

  • Samsung Temsilcisi02 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.   Saygılarımızla,     Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön