02 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1775370

Samsung Hatalı Ürünü Değiştirmiyor!

2 yıl önce aldığım Samsung marka buzdolabım bu süre içinde 6 defa aynı arızayı yaptı. Soğutucu bölümdeki fanın etrafındaki buzlar erimediğinden bir süre sonra fan gürültülü çalışmaya, daha sonra bu buzlar fanın dönmesini engellediği için soğutucu bölmenin sıcaklığı yükselmeye başlıyor.


Servis bu arızalar için 6 kez geldi ve 3 kez parça değiştirdi 3 kez ise buzu kırıp gitti. Ben de hakkımı kullanıp makinanın değişimi için talepte bulundum.Müşteri hizmetleri 2 yıl içerisinde 6 kez arıza olması durumunda makinanın değişiminin yapılacağını söylerken servis farklı konuşuyor. Haftalardır mağduriyetim giderilmedi. Sanırım garanti süresinin dolmasını bekliyorlar. Bu mağduriyetten dolayı şikayetçiyim.

Barış 145 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi02 Mayıs 2013

    1775370 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler