29 Nisan 2014

Samsung Garantili Üründen Anakart Ücreti İstiyor

Cihazım 3E arızası verdi. Samsung servisini arayarak 4447711 no'lu hattı arayarak sorunu bildirdim arkadaşlar geldi. Ana kartın arızalı olduğunu bildirdiler. Cihazın ek garantisi olduğunu bildirdim. Benden garantisi olduğu halde 240 tl ücret talep ediyorlar. Bende bu ücretin sebebini sorduğumda; ek garanti ana kart ücretini kapsamadığını belirtiler.


Bu konuyu tüketici haklarına danıştım. Ana kartın arızasının kullanıcı hatası olmayacağını bildirdi ve tüketici haklarına başvurmamı talep etti. Bende konuyu servise bildirdim. Biz size döneceğiz diye cevapladılar. Yarına kadar cevap gelmezse tüketici haklarına başvuracağım.

Murat 1.163 Okunma

Cevaplar

 • Murat03 Mayıs 2014

  sorunum çözülmedi tükedici haklarına gidecem

 • Samsung Temsilcisi30 Nisan 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

 • Samsung Temsilcisi30 Nisan 2014

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi 

 • Murat29 Nisan 2014

  bu gün samsung servisinize gittim cihazın ana kartı arızalı oldugunu söylediler bu parçanın üretilmedigini cihazın yenisiyle degişmesi gerektigini bildirdiler benden 240 tl ücret aldılar ama ben bu ücreti ödemek zorunda deildim. çünkü hata benim deil.ödemessem cihazın yapılmayacagını söylediler. bende bu konuyu tüketici haklarına şikayette bulunucam.askari ücretle calışan bir insanım. sözde ek garantili bende haklıysam hakkımı sonuna kadar araştıracam.

 • Samsung Temsilcisi29 Nisan 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön