30 Haziran 2015
Yorum Yap
#3342446

Samsung Garanti Sıfırlama İşlemi Yapmadığından TV Değişikliği Yapılamıyor!

Medya market Optimum/İstanbul mağazasından aldığımız 48" TV'yi kurduktan 1 gün sonra salona küçük geldiğini ve 55" TV ile değiştirmek istediğimizi Medya Markt'a ilettik. Medya Markt, Samsung tarafından 48" TV'nin garantisinin sıfırlanması koşuluyla değişiklik talebimizi kabul etti. (Zira iade ettiğimiz TV'nin başka müşteriye satılması durumunda bu garantinin tekrar başlatılması söz konusu olacak) Ancak Samsung garantiyi bir türlü sıfırlamıyor. Bu nedenle TV değişikliğini hayata geçiremedik. Bu kadar haklı ve basit bir talebimizi Samsung niye yerine getirmiyor anlamış değilim Yetkili biriyle görüşmek istediğimiz halde bir türlü dönüş yapan olmadı.

Berna 408 Okunma

Cevaplar

  • Berna30 Haziran 2015

    Samsung çözüm yaratmanın Peşinde değil, maalesef Türkiye deki diğer firmalar gibi "satıncaya kadar" "müşteri memnuniyeti". Sattıktan sonra topu herkes birbirine atıyor, çözüm yaratan kimse yok... Samsung aldığıma bın pişman oldum.

  • Samsung Temsilcisi30 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler