30 Nisan 2014

Samsung Fotoğraf Makinemi 3 Yılda Sadece 6 Ay Kullanabildim

Samsung ST5000 fotoğraf makinesi aldım 3 yıl önce. Ancak fotoğraf makinesini arızalar nedeniyle 3-4 ay kullanabildim. Makinemin dokunmatik olan ekranında, herhangi bir kullanım hatası olmamasına rağmen yatay ve siyah çizgiler çıkmaya başlamıştı. Bu çizgiler daha da artınca servise gönderdim. Servisten geldi ekranı değiştirmişler. Bu sorun 3-4 kez daha tekrar etti ve garanti süresince her 5-6 ayda bir --kullanıcı hatası olmaksızın- ekranı değişti.


Ekran sorunun yanında başıma bela olan bir sorun daha çıktı; Objektif makinenin içinde takılı kaldı. Hiç bir şekilde düzelmedi. Servise ve tamircilere göndermeme rağmen 6 sefer tekrar edince makineyi attım kenara. Garantisi de bitti zaten. Var mı çözüm?

Özgür 454 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi30 Nisan 2014

    Sayın ilgili, Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır.   Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön