10 Şubat 2014 #2284950

Samsung Ek Garantiyi Yok Sayıyor

Montajın servis formuna not alarak ve garanti belgesine not alarak 50 TL alıp sonra ''ek garanti formu yok" diyerek garantiyi yok sayıyorlar. Servisin montaj formunu belgeden saymıyorlar, kendi vermedikleri formu istiyorlar. Garantisini çağrı merkezinden teyit etseydiniz bile dediler. Montajın servis tarafından yapıldığını kabul ettiler, ben de "belgenin bir örneği sizde işte" dedim kemküm ettiler. Burada benzer durumlarda servis hizmeti verdiklerini de okudum ama belki pes ederim diye ısrarla hizmet vermemek için ayak sürüyorlar. Ek garanti formu şikayetlerinden gördüğüm kadarıyla firmada bu genel bir sorun. Ek garantimin devamını da arızanın giderilmesini de istiyorum.

Ali 219 Okunma

Cevaplar

 • Ali19 Şubat 2014

  Kartal'da oturmama rağmen taa Ümraniye'den ek garanti belgesi almamı istediler gittim aldım. Sanki başkasından almışım gibi bir de çağrı merkezinden aktive etmemi istediler "ya sabır" dedim onu da yaptım. Aktivasyon sonrası servis yönlendirdiler o da ek garanti görünmüyor Ümraniye montajını yapmış onu arayın deyip hizmet vermedi. Şuradaki puanı kim neye göre verdi de 1. oluyor bu firma. Sistem sıfır, menuniyet sıfır. Kendileri şikayet kaydı açıp kendileri mi memnun oluyor?

 • Ali14 Şubat 2014

  Ne Samsung firması personelleri müşteri için çözüm üretmek için hevesliler ne de Samsung kurumsal olarak memnun edici bir çözüm üretecek uygulamalara sahip. Tamamen maliyeti minimize etmeye yönelik uygulamalar ile mümkün olduğunca az hizmet vermeye çalışan bir firma ile karşılaştım. Sonuçta üretilen çözüm de tamamen bürokratik ve kendi kusurlarını örtüp sanki ben sorunun sorumlusuymuşum gibi bir çözüm oldu. Henüz çözüm olup olmadığı da belli değil. Garantiyi alabilmek için bir sürü telefon parası ve ayaklarına giderek yol/yakıt parası harcamak gerekiyor. Harcadığım zaman da cabası. Her konuda kocaman sıfırları haketmek için çabalıyor gibiler.

 • Samsung Temsilcisi13 Şubat 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi10 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön