03 Mayıs 2013

Samsung Ek Garanti Belgesi Vermedi!

27/09/2009 tarihinde İstanbul içerenköy Kargılı mobilyadan almış olduğumuz Samsung marka çamaşır makinası dün itibariyle arızalanmış bulunmaktadır. Aldığım mağaza ile görüştüğümde Samsung bayiliğinin bırakıldığını ve konu ile ilgili geçiştirme politikası uygulandığını farkettim.

Ürünü alırken ek ücret ödeyip +3 sene garanti uzatılmıştı , ancak tarafımıza ek garanti belgesi verilmedi. Bu durum Samsung gibi büyük bir firmaya yakışmamış olup ürününü böyle firmalara satış vererek ismini karalamaktadır.

Arızanın garanti kapsamı içerisinde onarılmasını talep ediyorum ve bu durumu tüketici hakları koruma derneğine de ilettim. Mağaza irt :0216 572 73 26 Ben : 507 266 ***.

Bora 198 Okunma

Cevaplar

  • Bora08 Mayıs 2013

    Problemim halledilemedi

  • Bora06 Mayıs 2013

    Şikayetim çözümlenmemiştir.Satın aldığım mağazanın samsung yetkili servisi tarafından aranılmasını ve ödediğimek garanti süresi ücteinin makbuzunun Kargılı mobilya tarafından ortaya çıkartılıp garantili işlem yapılmasını talep ediyorum

  • Samsung Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön