31 Ekim 2016 #6826341

Samsung Dw60h3010fw Makine Deterjan Bir Alıyor Bir Almıyor

Kaç kez yetkili servise söyledim zamanımız yok bir söylüyoruz sonra her an arayamıyoruz unutuyoruz tek derdimiz makine sıkıntısı değil fakat yardımcı olunacak diyorlar olunmuyor ben net bir şekilde artık iade istiyorum bıktım çünkü soğudum makineden eşimle her zaman tartışmaktan bıktım şimdi aradım servisi bu seferde kısa programda tableti hazneye değil makinenin içine atın diyorlar arkadaş bu mudur çözüm yıllarca B*** kullandım böyle bir şey yapmadım anneme sordum kız kardeşime sordum onlarda yapmamışlar hiç öyle olur mu diyorlar mantık olarak bir kere böyle şey olmaz kitapçıkta yazar makine deterjan alsa kirli bırakıyor bazende deterjan almıyor insanın canı sıkılıyor geçen geldiklerinde fotoğrafta çektiler pis olduğunu gördüler şimdi tekrar aradım cumartesi tekrar gelecekler iade istediğimi söyleyeceğim bakalım ne olacak.

Lokman 1.121 Okunma

Cevaplar

  • Lokman01 Şubat 2017

    İlgilenmiyorlar ilgilenip gözüküp sorunu çözmüyorlar dallanıp budaklanıyor yok şöyle yok bulaşıkları akıttınızmı bu nedir iade istiyorum ben size yıkmadığını anlattım teknik servisiniz gelip bulaşıkları fotoğrafladı sonra geldiniz ee makine çalışıyor yıkıyor ya zaten yıkamıyor demiyoruz dalga geçer gibi iş yapıyorsunuz sonra tekrar fotoğraf attım makine dererjanı eritmemiş deterjan kalıntıları ve tam erimemiş deterjan daha ne yapayım Samsung artık seninle uğraşmak isteniyorum iade istiyorum dedim ama onda da standart metin göndermişsiniz ya soruna dönmüş olmak için mail atıyorsunuz işi çözmek için değil bu yüzdende kalite sıfır size diyecek tek sözüm ne ettiyseniz onu biçin.

  • Samsung Temsilcisi10 Ocak 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön