29 Eylül 2016

Samsung Dizüstü Bilgisayar Pil Şişme Problemi

Samsung np540u3c model ultrabook bilgisayarımın pili şişerek, klavye / mouse bölümünde ekranın tam olarak kapanmasına bile olanak vermeyecek şekilde kabarma yaptı.


Patlama tehlikesi bile yaratabilecek kadar kritik bir durumun yeni nesil bir bilgisayarda yaşanması ve bilgisayarın kullanımını engelleyecek duruma gelmiş olmasını Samsung gibi büyük bir firmaya yakıştıramadığımı ve firmadan konuyla ilgili acil çözüm beklediğimi belirtmek isterim.

Onur 668 Okunma

Cevaplar

  • Onur08 Kasım 2016

    Şikayetim üzerine servise götürmem istenilen bilgisayara 450 TL'lik bir fatura çıkarıldı! Pilin bilgisayarın patlamasına, hatta bulunduğu ortama / kullanıcısına ciddi zarar verebilecek duruma geldiği ve bunda hiçbir kullanıcı kusuru bulunmadığının servis tarafından belirtilmesine rağmen, garanti dışı işlem olacağı için tüm ücretin (pil ve kasa değişimi) tarafımdan karşılanması talep edildi. Samsung gibi dünyada milyonlarca telefonunu sırf bu nedenden toplatan bir firmanın, müşterisinin hiçbir kusuru olmadığı bir problem için çözüm üretmeyerek, mÜŞTERİSİNİ mağdur etmesinin uygun bir davranış olmadığı düşüncesindeyim. Bilgisayarın tamiri için gerekli ücreti vermeyeceğim gibi, sıkıntıyla ilgili hakkımı hukuki yollarla aramaya çalışacağım.

  • Samsung Temsilcisi11 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön