23 Ağustos 2013 #1972667

Samsung Değişim Yapmıyor!

Samsung çamaşır makinemizin garanti süresi içerisinde ; bir defa motoru, 2 defa körüğü ,bir defa kazanı ve bir defa da tamburu değişmesine rağmen çamaşırları delmeye devam ediyor. Defalarca müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen ve 4 defa servis fişi düzenlenmesine rağmen hala makinenin test edileceğini belirtmektedirler.


Firma servislere değişim yetkisi vermediğinden servisin vermiş olduğu bilgilere göre tamamen müşteri memnuniyeti aleyhinde karar vermektedir. Halbuki 4077 sayılı kanunun 4 . maddesine uyan bu durumda müşterinin değişim talebini karşılamak zorundadır. Müşteri hizmetleri ile servis hizmetleri arasındaki iletişim eksikliği nedeniyle, cevaplar müşterileri tatmin etmemektedir.

Orhan 111 Okunma

Cevaplar

 • Orhan30 Kasım 2013

  Söz konusu makine Tüketici Hakem Heyeti kararıyla firmaca geri alınmıştır.

 • Orhan02 Eylül 2013

  Makineyi servise götürerek kendilerince test etmişlerdir.Ancak yıkama testi ne şekilde yapılmiştır bunu bilmiyorum çünkü testte müşteri ateyeye alınmamaktadır. Ben servise perde yıkayın penye yıkayın deneyin dememe rağmen perde yıkanmamıştır hatta kalın malzemeler yıkanmıştır.Ve hala sağlam olduğu iddia edilmektedir. Evdeki çamaşırların delinmesi, ip çekmesi ve yırtılması devam etiğine göre bu çelişki değilmidir? Makineyi verimli kulanamadığımı ve çamaşırlara zarar verdiğini bu nedenle makineden memnun olmadığımı defalarca belirtmeme rağmen hala bu konuyu uzatıp müşteriyi mağdur etmenin anlamı varmıdır?

 • Samsung Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Orhan26 Ağustos 2013

  şikayetime konu olan soruna çözüm getirilmemiş daha önceki süreç devam ettirilmektedir.

 • Samsung Temsilcisi24 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön