08 Mayıs 2013 #1785509

Samsung Çamaşırlar Beyazlamıyor!

07. 04. 2013 tarihinde kurulumu yapılan makinemiz 07. 05. 2013 tarihine kadar 4 kez aynı şikayetten servi görmüştür. Tüketici derneğinde ihtarname çekilmesinin sonucunda Samsung tarafından aradım henüz 3. servis gelişiydi kanunen 4 kez servis görmezse bir şey yapamayız dediler. 4. servis bugün geldi.


Servis elemanına durumu anlattık. 4. kez aynı şikayetten gelmesine rağmen servis formu dahi doldurmadı. Bu durumda ben hakkımı nasıl arayacağım. Bu makineyi iade etmeyi başaramazsam aldığım büyük alışveriş merkezinin girişinde sergilemeyi bile düşünüyorum.

Ercan 236 Okunma

Cevaplar

  • Ercan10 Mayıs 2013

    Firma, bu sayfaya müşteri bilgilendirildi yazmış. Burada yapılan bilgilendirmeyi açıklayım. Firma bana telefon açıp her seferinde 4. kez servis aynı şikayetten gelmezse herhangi bir işlem yapamam diyor, servisi tekrar çağırıyorum, bence cihazınızda sorun yok diyor ve 4. formu doldurmak istemiyor. Boşu boşuna servis çağıracak kadar deli bile olsam servis bana geldiğine dair form doldurmak zorunda değil mi? yorumu okuyuculara bırakıyorum.

  • Samsung Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön