08 Şubat 2014 #2283995

Samsung Çamaşır Makinesi Su Akıtıyor

4/1/2014 tarihinde aldığım Samsung çamaşır makinesi su akıtmaya başlayınca 25/1/2014 tarihinde gelen servis deterjan kutusunun kırık olduğunu, makinenin değiştirileceğini söyledi. 15 gün sonra cuma günü servis 1 saat sonra geliyoruz dediğinde çalıştığım için cumartesi 14' den sonrası için anlaştık. Cumartesi günü gelmedikleri gibi arama zahmetine bile katlanmadılar.


7-8 telefon görüşmesinden sonra pazartesi geleceklerini söylediler. Her gün evde servis bekleme lüksüm yok. Samsung kusurlu mal satarak beni mağdur ettiği gibi, servis konusunda da beni zor durumda bırakıyor. Servis önce makineyi alıp tekrar inceleyeceklerini belirsiz bir tarihte de belki yeni makineyi getireceklerini . Aldığıma çok pişmanım.

Canan 420 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi12 Şubat 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Canan12 Şubat 2014

    Samsung çözüm konusunda hiçbir girişimde bulunmadığı gibi şikayet karşısında duyarsız davranarak kurumsal olmaktan ne kadar uzak olduğunu göstermiştir. Copy paste edilmiş bir mesaj yayınlayarak olayı çözümsüz bırakmıştır. Hiçbir şekilde geri dönüş yapılmamıştır.

  • Samsung Temsilcisi08 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön