Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Samsung Çamaşır Makinesi Sıkarken Vurma Sesi Yapıyor

profile
29 Mayıs
1.182

Şubat sonunda 9 kg kurutmalı çamaşır makinesi aldım. Aldığım günden beri çamaşır makinesi sıkarken tamburu düşecek gibi ses yapıyor. İki seferdir servisi aradım geldiler dengesiz yük hatası olduğu söylendi. Ancak makineye 2 parça iç çamaşırı bile atsam sıkmaya geçtiğinde uçak motoru kadar gürültü yapıyor. Kurutma kullandığım için hiçbir zaman tam kapasite doldurmadım. Görüntülü arama yapıldı. Birinin kot kazağı yıkayabilirsin dediği programa diğer hayır yıkayamazsın diyor. 9 kg diye aldım ama hiçbir programı 9 kg'da kullanamazsınız en basit programlarda bile 4, 5 kg yazıyor yani siz nevresim ile havluyu beraber atamazsınız dengesiz yük olduğu söyleniyor. 2 bornoz çalıştırdığınızda dengesiz yük olduğunu söylüyorlar eğer çare bulamazsam tüketici heyetine kadar gideceğim. İadesini isteyeceğim.

Samsung Çamaşır Makinesi Sıkarken Vurma Sesi Yapıyor
Samsung Logo
29 Mayıs 12:50

Benzer Şikayetler

Samsung Bulaşık Makinesi Pişmanlığı

profile
17 Ağustos
223

Önce kurutma yapmamaya başladı fakat çok da sorun etmedik. Ama şimdi ekranda h harfiyle 24'e kadar sayım sayıyor başa dönüyor. Tuşlar hiçbir şekilde çalışmıyor bu hata varken. Ne sitede ne kullanma kılavuzunda böyle bir hata yazmıyor. Kısaca makine kullanılamaz oldu.

Samsung Bulaşık Makinesi Pişmanlığı

Samsung Kurutma Makinesi Problemi...

profile
04 Temmuz
381

Samsung kurutma makinesini alalı henüz 1 yıl dolmuşken gürültülü çalışma ile ilgili arıza verdi ve Samsung müşteri hizmetlerinden arıza kaydı açtırdım, ertesi gün Edremit servisi garanti kapsamında makineyi götürdü ve 3 gün içinde parça değişimi yaparak tekrar getirdi. Ancak bu seferde makine çalışa...

Samsung Kurutmalı Çamaşır Makinesi Arızası Çözüme Kavuşmuyor

profile
02 Nisan
1.532

WD10N644R2W/AH Samsung Kurutmalı Çamaşır Makinesi Hepsiburada aracılığı ile 2019 yılında satın aldım. Aynı ürünü aynı dönemde ablamda satın aldı ve ürünü sorunsuz çalışmakta. Ancak benim aldığım ürün aldığım günden beri sorun çıkartmakta, 3–4 kez servis kontrole geldi ve hatta son servis işlemine...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Samsung Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 8 dk
Benzer Şikayet Yaz