sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Samsung Çamaşır Makinesi Kalitesizliği!

Semih Semih 1 yıl önce

Samsung wf1805wpc çamaşır makinesi var. Zaten araştırıldığında kronik bir deterjan kutusu problemi var bir de üstüne 390 TL isteniyor bu birincisi. Diğer bir konu ise 3 hafta önce servis çağırdım geldi baktılar ve deterjan kutusu arızası dediler. Parça yanlarında olmadığı için 70 TL servis ücreti alıp sizi fiyat için ararız deyip gittiler. Ertesi gün aradılar ve 390 TL'dediler. Ben de dönemde maddi durumdan dolayı beklemeye aldım ve 3 hafta sonra gelin yapın diye aradığımda dosya kapandı yeniden 70 TL servis bedeli alırız dediler. Belli olan ve servis ücreti alınmış. Zaten geleceklerdi montaj için. Değişen bir şey yokken niye ekstra 70 daha verelim. Tekelleştirilmiş yedek parça durumundan fahiş fiyatlar çekiliyor bir de bu servis ekstra ücreti nedir.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Semih 1 yıl önce

Evet arandım ve dedikleri şey sistem böyleymiş böyle oluyormuş almayın Samsung falan gidin adam gibi bir marka alın evinize Bir daha da ben evime sokmam. çevremdeki kimseye de aldırtmam.

Samsung Logo Samsung 1 yıl önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler