10 Kasım 2015

Samsung Çamaşır Makinesi Gürültülü Sıkmaya Geçiyor

2 ay önce almış olduğum wf90f5e0w2w 9 kg çamaşır makinesi gürültülü sıkma yapıyor. 3 kez servis geldi gürültülü sıkmaya geçmesinin normal olduğunu söyledi bence normal olamaz memnun kalmadım. Tüketici haklarına başvurmayı düşünüyorum. İadesini talep edeceğim.

Fadime 657 Okunma

Cevaplar

  • Fadime06 Şubat 2017

    Tüketici haklarına başvurumuzdan sonra paramızın iadesine karar verildi. Eylül 2016 da çamaşır makinesini aldı götürdüler. Parasını iade için telefon açtılar hesap numarası istediler verdik paranızı hesabınıza yatırdık dediler. Hesabımızda para yok banka gönderilen paranın numarasını istiyor. Çağrı merkezini defalarca aramamıza rağmen size yetkili kişi dönüş yapacak diyorlar ses yok. Posta aracılığıyla mektup yazıp derdimizi bildirdik fakat hala bir haber alamadık. Yetkili kişilere sesleniyorum. Mektubun ulaşmasına rağmen neden bir cevap alamıyoruz. Şu hale bakın bilgisayar çağında yaşıyoruz biz mektuplaşıyoruz çağrı merkezleri neden var. Derdimize neden çare olamıyor.

  • Fadime16 Kasım 2015

    Tüketici haklarına başvurdum sonuç bekliyorum

  • Samsung Temsilcisi11 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön