25 Ocak 2014 #2256090

Samsung Buzdolabının Yanlarında İçeri Doğru Göçmeler Başladı!

2010 yılında tüm beyaz eşyalarımı Samsung mağazasından aldım. İleriye dönük olsun diyede artı para vererek 3 yıl daha fazladan garanti yaptırdım. Buzdolabımın yanlarında küçük küçük göçmeler olmaya başladı. Daha sonra dikkat ettiğimizde zamanla içe doğru göçmeler büyüdü iyice gözle görülür hale geldi. Her gören bunun ne olduğunu sormaya başladı.


Samsung servisi aradım ve geldiler baktıklarında 'biz bununla ilgilenemeyiz siz Anadolu teknik servisini arayacaksınız, onlar ilgilenecek' dedi ve gitti. Bu beyaz eşyalar 2010 yılında almış bulunuyorum. Konuyla ilgili yetkililer bana dönüş sağlamalarını bekliyorum. Yaşadığım yer Bursa'nın Mkpaşa ilçesi ve o dedikleri servis Bursa'da bile yok.

Selcen 140 Okunma

Cevaplar

 • Selcen24 Kasım 2017

  İletşime geçmek çözüm getirmiyor maalesef, üzerinden seneler geçmesine rağmen hala sorun devam etmekte, sorun cozumsuz kaldı, hem de ekstra garanti yaptırmama rağmen onun parasıda çöpe gitti... .

 • Samsung Temsilcisi27 Ocak 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi26 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön