23 Eylül 2017 #9526944

Samsung Buzdolabının Alt Kısmında Olan Buzlanma!

Dört yıl önce aldığım buzdolabı ilk günden beri alt kısmında buzlanma var. 4-5 defa servis geldi her seferinde tamirden 4-5 ay sonra aynı sorun devam etmiştir. Garantinin bitimine on gün kala yine bozulunca aradım 13 sonra servis geldi. Garantiniz bitmiş değip bayağı yüklü bir para isteyince yaptıramadık. Mağduriyetimin giderilmesi için yardımınızı bekliyorum. Bir de şunu unuttum servis her geldiğinde farklı arıza yazdığından değişim hakkımda olmuyormuş.

Mehmet 2.665 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet29 Eylül 2017

  2014 yılında aldığım buzdolabı 1 yıl sonra alt kısmı aşırı buzlanma yapınca servis gelip tamir etti. 2016 yılında tamm ı defa aynı sorun oldu. Son gelirlerinde değişim istedim. Bir yıl içinde 4 defa bozulması gerekiyormuş değişim için. Bizde 4.bozulması 4 gözle bekledik. Bozuldu çağırdık aynı sorun ama garantimiz bitmiş. Masal gibi değil mi. Geçen hafta size yazdığımda bu aradılar. Bana ücretli servis gönderebileceklerini söylediler. 1 yılda 4 defa bozulan dolap ücretli tamir olunca sizce düzelirim. Ya da düzelirse kaç ay demiyorum kaç gün gider ben her ay servisi çağıracağım. Ki ben her ay ücret mi ödeyeceğim. Lütfen bu sorunuma bir çare.

 • Mehmet29 Eylül 2017

  Bir yılda 3 defa aynı yerden bozulan buzdolabı değişimi için 4 defa bozulması gerekiyormuş. Bu bir şaka mı yoksa gerçekten gerçekmi. Bugün bana ücretli servis önerdiler. 1 yılda 3 defa siz tamir ettiniz sonra yine bozuldu hala bozuk yani 4 defa bozulan dolap ücretli tamir olunca tam düzelecekmi.

 • Mehmet26 Eylül 2017

  Ne zaman geri döneceksiniz

 • Samsung Temsilcisi23 Eylül 2017

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön