Samsung  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Samsung Buzdolabımın Teslim Edilmemesi

1.078görüntüleme
Ayşe
Ayşe 26 Kasım 2020 17:22

26 Eylül'de Kayseri Park AVM Samsung bayisinden buzdolabı aldım. 27 Ekim'de teslim edileceği taahhüt edildi. Ben de kendimi o tarihe göre ayarladım. Bugün 26 Kasım ve hâlâ teslim edilmedi. Samsung müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen çözüm ekibine bağlamalarına rağmen hiçbir çözüm bulamadılar. Yaklaşık 60 gündür yaşadığım bu mağduriyetin giderilmesini istiyorum. Bu arada şunu da belirteyim. Kurumsal firma diye tercih ettim yaşadıklarımı sizlerle de paylaşmak istedim. Müşteri hizmetlerinden beni yetkili biriyle görüştürmelerini istedim ama bağlayamayacaklarını söylediler. Umarım buradan şikayetimi görüp mağduriyetimi giderirler. 

Şunu da belirteyim istersem parayı iade ediyorlar ama iade ettikleri parayla aynı buzdolabını alamıyorum. 1000 lira fark çıkıyor. İade değil ürünümün teslimini istiyorum. Aynı ürünün farklı rengi ellerinde var mağduriyetim için onu vermelerini istedim ürün hem teşhir ürünü hem de üstüne 1000 TL daha vermemi istiyorlar. Hiçbir konuda hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Bu sadece benim de başıma gelen bir olay değil arkadaşlarım da Samsung'dan buzdolabı aldı ve onlar da 60 gün bekledikten sonra getirdiler. Ayrıca faturamı bile kesmemişler hala faturamı istememe rağmen kesmediler vermediler ürünüm seri numarasına kesiliyormuş ama iki aydır parasını alıyorlar faturası olmayan bir ürünün parasını nasıl kesebiliyorlar bilmiyorum sürekli oyalayıp duruyor. Umarım yetkili kişiler buradan görüp yardımcı olurlar.

Samsung Logo
Samsung 26 Kasım 2020 17:59

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler